Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.
KATEGORİLER
DÖVİZ KURLARI
SAYFALAR
Tepe Lambası W-100BL Oto Ampüllü
Tepe Lambası W-101PL 9 Power Led'li
Tepe Lambası W-102PL 12 Power Led'li

TEPE LAMBALARI WICEM TECHNOLOGY ve ICEM ELECTRONIC
    
Tepe Lambaları
Power LED (Light Emmiting Diode) teknolojisi ile yapılan ASCA tepe lambaları power ledlerde ulaşılan 100.000 saat ömür ile geleneksel flamanlı ampüllü lambaların yerini almıştır. Böylece sarsıntı ve ani akımlar, sıcak-soğuk çalışma nedeniyle flamanlı lambalarda meydana gelen arızalar tamamen giderilmiştir. Başlangıç maliyeti yüksek olsa da kısa zamanda kendini amorti eder ve kullanıcısına da tasarruf sağlarlar. Düşük güç sarfiyatları nedeniyle kaynak gerilimi üretişini sıkıntıya sokmaz.
     ASCA, WICEM, ICEM Power Led'li tepe lambalarında her biri 12 led den oluşan dört adet ışık vericisi bulunur, bu şekilde yüksek verimli bir ışık kaynağı oluşturulmuştur. Bu şekilde oluşan ışık hüzmesi açık alanda 2-3 deniz milin'den gözükmesini sağlar. IP65 koruma sınıfı ile denizcilikte kullanılabilecek en uygun lambalar sınıfına girer. Üzerinde yapılacak basit bir ilave ile (opsiyonel) lambaların flash yapmadan direkt yanması veya MORS alfabesi bilen bir denizci için acil uyarı sinyal vericisi gibi haberleşme olanağına izin verir.
     Standart gerilimler için tasarlanması sayesinde yüksek binaların üzerinde GSM istasyonlarında, Radyo vericilerinde (sensörlü olarak sadece hava kararınca geceleri çalışarak), Deniz ve Kara taşıtlarında, Forklift ve Yükleyiciler gibi araçlar, iş makinaları ve vinçlerde ikaz ve uyarı amaçlı olarak kullanılırlar.
     Tepe lambalarında genellikle 2-20 derece açılı ve 8000-16000 milicandela Power Led'ler kullanılmıştır. Elektronik kartların tamamı çift taraflı ve delik içi kaplamalı olarak üretilmiş olup yansıtma yüzeyi yüksek olması için BEYAZ renkli mask ile kaplanmıştır. Bu teknik dünyada ilk kez ASCA tarafından yapılmaktadır ve verimi %15 arttırmaktadır.
     Sistem konfigürasyonu tasarlanırken kalite öncelikli sırayı almıştır. Fiyat performansı ikinci derecede kalmıştır
     Tüm ürünlerin tasarını ASCA LTD.ŞTİ' ine aittir. 

Etiketler
Tepe Lambaları
Sinyal Lambaları
İkaz Lambaları
Trafik Lambası
Kurtarıcı Lambası
Forklift Lambası
0262 335 56 76 / 77
Tüm işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Neo Web Tasarım
ASCA LTD. TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR