Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.
KATEGORİLER
DÖVİZ KURLARI
SAYFALAR
SB70 Serisi
SB200 Serisi

SLANVERT AC MOTOR SÜRÜCÜLERİ
     HopeSenlanScience&TechnologyCorp.Ltd.(Kısaca SLANVERT), frekans konvertörleri üreten bir yüksek teknoloji firmasıdır. Slanvert ayrıca sürücüler ile ilgili diğer ekipmanların tasarımı, geliştirilmesi, satışı ve bakımına odanmış bir firmadır. Frekans konvertörü üretimi açısından ülkesindeki ilk firmalardan biri olarak SLANVERT Çin'deki en büyük üreticiler arasında ön sıralarda yer almaktadır.
     ISO 9001:2008, ISO14001 ve CE sertifikaları bulunan SLANVERT sahip olduğu birçok patent ve teknoloji ile "Çinli Frekans Konvertörü Teknolojisi Uzmanı" ünvanı'nın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu panent ve teknolojileri temel alarak, SBH (orta gerilim), SB70, SB60/61, SB61Z, SB150 ve SB200 gibi bir çok seri frekans konvertörünün üretimini gerçekleştirmektedir. Bu ürünler HVAC, yiyecek, içecek, demir çelik, çimento ve kimya endüstrisi bir çok dalda kullanım alanı oluşturur.
     Geleceğe baktığımızda SLANVERT, tüm bilgi birikimi, insan kaynakları ve teknolojisi ile tüm araştırma geliştirme faaliyetlerini tek uzmanlık konusu olan frekans konvertörlerini için harcayarak global üreticiler arasındaki yerini almak için çalışmaktadır.

Etiketler
SLANVERT
SB70 Serisi
SB200 Serisi
Slanvert AC Motor Sürücüleri
0262 335 56 76 / 77
Tüm işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Neo Web Tasarım
ASCA LTD. TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR