Anasayfa
Hakkımızda
İletişim
Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.
KATEGORİLER
DÖVİZ KURLARI
SAYFALAR
PowerFlex 4M
PowerFlex 40
PowerFlex 400
PowerFlex 70

ALLEN BRADLEY PowerFlex AC Sürücü Ailesi Avantajları
     Allen-Bradley® PowerFlex ailesi sürücüler, farklı kontrol modları ve geniş güç aralığı ile her türlü motor kontrol ihtiyacına karşılık vermek amacı ile tasarlanmıştır. Ek opsiyon, kasa, voltaj ve haberleşme seçeneklerine ek olarak, kolay kullanım, hızlı kablolama ve konfigürasyonu, değişik uygulamalarda en optimum çözümü sunabilmektedir. PowerFlex ailesi , global voltaj çeşitleri ve güç aralık ihtiyaçlarına karşılık verebilecek serilerde tasarlanmıştır.
     PowerFlex 4-Class sürücüler, basit ve ekonomik aynı zamanda yüksek performansa ihtiyaç duyan, özellikle OEM ve genel maksat uygulamalarına cevap vermemektedir.
     PowerFlex 7-Class sürücüler, daha kompleks, uygulamaya özel parametre, haberleşme, ve yüksek güç gerektiren, daha büyük otomasyon sistemlerine entegrasyonu kolay olan uygulamalar için tasarlanmıştır.
Ölçeklendirilebilir Motor Kontrolü
     Motor kontrol uygulamalarındaki ihtiyaçların çeşitliliğinden dolayı PowerFlex sürücüler, değişik motor kontrol çözümleri sunmaktadır. PowerFlex ailesi, en basit açık çevrim kontrolden başlayarak ağır gereksinimler içeren hassas hız ve tork kontrolüne kadar her türlü motor kontrol ihtiyaçlarını karşılayacak model çeşitliliğine sahiptir. Tüm bu çeşitlilik ve seçenekler:
     Uygulamanın duyduğu ihtiyaçları tam olarak karşılayarak uygulama maliyetini düşürür
     Uygulamaya uygun özellikleri ve fonksiyonlar› ile verimliliği arttırır (vinç uygulaması için TorqProv™ , petrol kuyusu uygulaması için Pump-Off, Fan/pompa ve HVAC uygulamalar› için sıralı çalışma... gibi)
     Gelişmiş diagnostik özellikleri ve uygun olmayan çalışma verilerine karşı uyarı ile planlanmamış duruş ve hata sürelerini en aza indirir
     PC yazılımları ile kolay konfigürasyon ve devreye alımı sağlamaktadır. 

Etiketler
ALLEN BRADLEY
PowerFlex 4M
PowerFlex 40
PowerFlex 400
PowerFlex 70
Allen Bradley AC Motor Sürücüleri
0262 335 56 76 / 77
Tüm işlemleriniz için bizi arayabilirsiniz.
Neo Web Tasarım
ASCA LTD. TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR